Vyčištění kanalizace

Vyčistíme nefunkční kanalizaci, ucpaný odpad

Vyčistíme ucpané odpady a odtoky od dřezů, umyvadel, myček nádobí i záchodů. Zajistíme strojní čištění stoupaček, efektivní vyčištění kanalizace a domovních odpadů. Jsme zkušení profesionálové, kteří svému řemeslu rozumí. Čistíme kanalizace, bytové i domovní odpadní rozvody i stoupačky.

NONSTOP HAVARIJNÍ SLUŽBA

Vyčistíme kanalizaci, opravíme rozvody
Revizní kamera
Vyčistíme kanalizaci

Poskytujeme NONSTOP HAVARIJNÍ SLUŽBU pro odstraňování poruch v kanalizační síti, na vodovodních instalacích a topném systému. Působíme v Plzeňském kraji (Plzeň, Klatovy, Stříbro, Třemošná, Kaznějov, Plasy, Nepomuk, Dobřany, Chotěšov..), v Karlovarském a Středočeském kraji.

Vyčistíme ucpanou kanalizaci, provádíme čištění od vpustí, gulí, kanálků, gajdů. Pracujeme s profesionální technikou na čištění bytové, domovní, venkovní i dešťové kanalizace.

Poskytujeme tyto instalatérské služby:
  • vyčištění ucpané kanalizace a odpadu
  • opravy kanalizačního potrubí
  • čištění vodovodního a topného systému
  • opravy prasklého vodovodního potrubí
  • veškeré další instalatérské práce
  • kontrola rozvodů pomocí revizní kamery

Mobil NONSTOP: +420 607 940 974

24 hodin denně, 7 dní v týdnu, o víkendech i o svátcích
Havárie ani živelné pohromy si čas nevybírají a všedni dny ani svátky nerozlišují, proto nás naše instalatérská havarijní pohotovost funguje nepřetržitě. 

ODSTRANĚNÍ HAVÁRIE

Drobné závady odstraňujeme ihned, u havárií většího rozsahu dohodneme harmonogram prací, který bude vyhovovat oběma stranám. V každém případě odstraníme následky havárie v co nejkratším čase, odborně a samozřejmě za přijatelnou cenu. Zajistíme všechny související práce, nemusíte koordinovat spolupráci různých profesí.

Profesionální technika

REMS Cobra 22 set 16 + 22 čistička potrubí

foto_09.jpg
foto_11.jpg
foto_16.jpg
foto_18.jpg
foto_20.jpg
foto_22.jpg

Máme v našem týmu úžasného pomocníka - je to elektrický stroj na čištění trubek 20 mm až 150 mm. Má kondenzátorový motor 230 V, 50 Hz, 750 W, pravý a levý chod, vodící hadice. Při naší práci využíváme: 6 dělených spirál 16 x 2,3 m ve spirálovém koši, přímý vrták 16, soudkovitý vrták 16, ozubený listový vrták 16/25, kolík k rozpojování spirál 16, 5 dělených spirál 22 x 4,5 m v koši na spirály, přímý vrták 22, vytahovací vrták 22, nálevkovitý vrták 22, ozubený listový vrták 22/35, kolík k rozpojování spirál 22, 2 páry vodicích rukavic i kufr z ocelového plechu na každou sadu nářadí.

Pro čištění velkých průměrů využíváme stroj R750, který si poradí s průměry až do 250 mm. Je vhodná pro práce jako jsou vrtání řetězovým vrtákem, frézování kanalizace a odstraňování kořenů z kanalizace.

 

Kontakty

Kontakt